Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лила Филиповска објави фотографија од моментите пред операцијата на ракот на дојка

Сцена

Лила Филиповска објави фотографија од моментите пред операцијата на ракот на дојка

Лила Филиповска објави фотографија од моментите пред операцијата, покажувајќи се како силна и храбра жена, која не се предава во борбата со ракот на дојка.

Познатата водителка и инфлуенсерка во своите објави се обидува да ги охрабри сите жени кои поминуваат низ истата голгота, а истовремено и да ја крене свеста за оваа подмолна болест.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.