Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мама Ким повторно го сруши Инстаграм (ФОТО)

Сцена

Мама Ким повторно го сруши Инстаграм (ФОТО)

Иако скоро го доби своето трето бебе, и тоа од сурогат мајка, Ким Кардашијан сепак не ја пропушта шансата да го „урне“ Инстаграм.

Ким Кардашијан повторно се соблече гола и собра милиони лајкови, а на фотографијата објавена на Инстаграм се гледа како позира само по гаќички пред огледало.

Имено, Ким и Канје неодамна станаа родители на малата Чикаго Вест, која е најмала во фамилијата по Норт и Сент.

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.