fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НАЈДОБРАТА ЖУРКА ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ: Дочекајте ја Нова година во клубот ХО

Маркетинг

МК Сцена

НАЈДОБРАТА ЖУРКА ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ: Дочекајте ја Нова година во клубот ХО

Дочекајте ја најлудата ноќ во годината во вашиот омилен клуб ХО!

Задолжени за добрата забава ќе бидат диџеј Димитрис Патсис и диџеј Боби од Сити радио.

Од менаџерскиот тим на ноќниот клуб велат дека интересот за забавата е голем и порачуваат заинтересираните навреме да си направат резервација.

Забавата за новогодишната ноќ започнува во 22 часот, а повеќе информации и контакт за резервација на вашето присуство можете да прочитате тука.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.