Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

На интернет се појавија голи фотографии од Мелита Ракичевиќ – водителката вели дека и го украле телефонот

Маркетинг

МК Сцена

На интернет се појавија голи фотографии од Мелита Ракичевиќ – водителката вели дека и го украле телефонот

Фотографии со експлицитна содржина од Мелита Ракичевиќ објави српскиот портал „Балкан нау“ („Balkan Now“).

На објавените фотографии се гледа Мелита која позира речиси целосно разголена во кревет како си прави селфи, при што на едната од фотографиите го покажува и своето меѓуножје.

Фотографиите беа споделени и на социјалните мрежи и ја разбрануваа јавноста.

Порталот Трендсетери каде работи Зоран Василевски – Фаци, близок пријател на Мелита, стапил во контакт со познатата водителка, која во телефонскиот разговор рекла дека вчера и бил украден мобилниот телефон и дека некој намерно ги дал на порталите фотографиите од нејзината приватна архива.

– „Фотките не се порно. Јас сум во долна облека. Кој и да сакал да ми наштети се зезнал. Па девојките кога одат на плажа се поголи од мене“, ни рече Мелита.

За овој скандал се огласи и шоуменот Боки Јовановски, кој на својот фејсбук профил објави:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.