Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Техно журка со Адам Бејер во Скопје

МК Сцена

Техно журка со Адам Бејер во Скопје

Техно журка со Адам Бејер во Скопје

Постковид ерата, а по барање на сите љубители на квалитетна техно музика, Fusion Festival ја започнува со пионерот на техно музиката, Adam Beyer.

Со комплетно имплементирање на Ковид 19 протоколот и на светска продукција, на 3-ти јули на платото на А1 Арена, македонската публика ќе има уникатна шанса да ужива во целовечерниот диџеј сет на легендата на техно музиката, Adam Beyer.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.