fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЛЕТЕН ХИТ: Александар Тарабунов ја промовира „Лек на рана“ (ВИДЕО)

Маркетинг

МК Сцена

ЛЕТЕН ХИТ: Александар Тарабунов ја промовира „Лек на рана“ (ВИДЕО)

Македонскиот пејач Александар Тарабунов, познат помеѓу јавноста како Тара, ја промовираше неговата најнова песна „Лек на рана”, која се најавува како хит во најава.

Музиката за „Лек на рана” е негово дело, текстот на Робин Зимбаков, додека аранжманот е на Тарабунов и Роберт Билбилов.

Во продолжение слушнете ја „Лек на рана“:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.