Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Заврши „Пивофест“ 2019 (ГАЛЕРИЈА)

МК Сцена

Заврши „Пивофест“ 2019 (ГАЛЕРИЈА)

Заврши „Пивофест“ 2019 (ГАЛЕРИЈА)

Со настапот на Cyril­lic, синоќа беше ставена точка на годинешното 17-то по ред издание на „Пивофест“.

Ѕвезда на поседната, четврта вечер на „Пивофест 2019“ беше шармантната Данијела Мартиновиќ, која со интерпретацијата на своите бројни хитови ги освои срцата на посетителите.

Публиката ќе го памети и спектакуларниот настап на групата „Кал Бенд“, како и на прилепчаните „The Four“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.