Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сите патишта водеа кон Прилеп – Цеца настапи на „Пивофест“ (ФОТО)

МК Сцена

Сите патишта водеа кон Прилеп – Цеца настапи на „Пивофест“ (ФОТО)

Сите патишта водеа кон Прилеп – Цеца настапи на „Пивофест“ (ФОТО)

Сите патишта за љубителите на ладното пиво, вкусната скара и убавата музика, синоќа водеа кон Прилеп.

Огромен број на граѓани од сите градови на нашата земја, дојдоа во градот под Марковите кули за да бидат дел од годинешното 17-то издание на „Пиво фест 2019“.

Синоќа свои настапи имаа Светлана Ражњатовиќ – Цеца, Миле Кузманоски, Ален Хасановиќ и составот Кантурови.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.