Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике Инглесијас и Ана Курникова објавија прва фотографија од бебето

Сцена

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике Инглесијас и Ана Курникова објавија прва фотографија од бебето

Дали се близнаци или не?

На почетокот на декември низ светските медиуми се појави веста дека Енрике Инглесијас и Ана Курникова за првпат станаа родители на две моме и девојче, близнаци.

Изворите тврдеа дека имињата на близначињата наводно се Николас и Луси.

Оваа вест изненади многу фанови, со оглед на тоа што никогаш не дознавме дека Ана е воопшто бремена.

Но, Енрике на својот профил објави фотографија од едно од нив, со објава „Моето сонце“. За само неколку часа фотографијата доби преку 500.000 лајкови.

My Sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Дали ова е само едно од близначињата или пак Ана и Енрике добиле едно детенце останува да видиме.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.