Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Теодора, Девито, Раста: Балкан Медиа организира три спектакуларни концерти во Охрид

Настани

Теодора, Девито, Раста: Балкан Медиа организира три спектакуларни концерти во Охрид

Како и секоја година овој период Охрид е епицентарот на сите случувања, па затоа Балкан Медиа организира три спектакуларни концерти за сите кои ќе го посетат туристичкиот центар.

Првиот концерт е на популарните млади пејачи Теодора Џехверовиќ и Девито, кој е закажан за 24 јули (сабота) во касарната.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Balkan Media (@balkanmediaproduction)

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Одлична журка на истaта локација најави и Релја Поповиќ за 28 јули.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Balkan Media (@balkanmediaproduction)

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

И како круна за ова лето, во Охрид доаѓа и Раста. Овој настан ќе се одржи на ексклузивна локација во центарот на Охрид, односно на спортскиот полигон кој се наоѓа наспроти хотелот Палас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Balkan Media (@balkanmediaproduction)

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Билетите за сите настани се достапни онлајн преку www.kupikarta.com

 

 

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.