fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Новиот спот на Нокаут снимен на локации во Шпанија и Грција

МК Сцена

Новиот спот на Нокаут снимен на локации во Шпанија и Грција

Новиот видеозапис на македонскиот бенд „Нокаут“ пријатно ја изненади македонската публика.

На видеото се појавува Пере на неколку локации снимени во Шпанија и Грција.

Партнерка во спотот му е убавата Ивана Ангелова.

Препорачуваме да го погледнете:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.