Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОФИЦИЈАЛНО: Хејли Болдвин стана Хејли Бибер

Сцена

ОФИЦИЈАЛНО: Хејли Болдвин стана Хејли Бибер

Хејли Болдвин и официјално потврди дека е во брак со Џастин Бибер и го промени своето име на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм во Хејли Бибер.

Во истовреме, пак, пејачот сподели фотографија со Хејли на која пишува: „Мојата сопруга е неверојатна!“.

Како што пренесоа американските таблоиди, 21-годишниот модел и поп-ѕвездата се венчале на тајна церемонија во септември.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Хејли и Џастин објавија дека се верени во јуни.


 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.