fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

One Republic со приватен џет ќе слетаат во Скопје!

МК Сцена

One Republic со приватен џет ќе слетаат во Скопје!

На седум дена пред најголемиот концерт во последнава деценија во Македонија, се комплетираат сите детали околу настанот.

One Republic на 1-ви јуни доаѓаат во Скопје со својот приватен Jet, а за разлика од нив нивната екипа и опрема поради огромните технички потреби доаѓаат три дена порано со 5 автобуси и 5 камиони.

1526761_105121506490634_3272658562353139792_n[1]

Екипата од 50 члена ќе биде сместена во Скопје во хотел со 5 ѕвезди, а за нивниот престој ќе се грижи специјална кетеринг служба за да ги задоволи сите нивни прехранбени потреби.

Не заборавајте, спектаклот на годината во Скопје се одржува на 1-ви јуни во Борис Трајковски, затоа побрзајте и набавете ги вашите влезници!

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.