fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ФАНОВИТЕ: Најавена четвртата сезона од ТВ серијата „Шерлок“ (ВИДЕО)

Промо

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ФАНОВИТЕ: Најавена четвртата сезона од ТВ серијата „Шерлок“ (ВИДЕО)

Британско-американската телевизиска серија „Шерлок“, во која главниот лик маестрално го отелотвори ѕвездата од Лондон, Бенедикт Камбербач, се враќа во 2017 година.

Трејлерот за четвртата сезона е објавен на неодамнешната стрип конвенција „Комик Кон“ во Сан Диего. Новите епизоди се знае дека ќе се прикажуваат наредната 2017 година, но точните датуми се уште не се одредени, иако гласините велат дека премиерата на првата епизода ќе се случи на 1 јануари, а продолженијата ќе следат во февруари.

Творците на серијата најавија дека новите епизоди ќе бидат најмрачни досега. Во сета таа тмурна атмосфера, веројатно ќе следи и посебно божиќно издание, со наслов „Ужасната невеста“, во кое е најавено враќање на главниот негативец Моријарти. Нема да изостане ниту специфичниот хумор, карактеристичен за оваа серија.

Продуцентите исто така нагласија дека ова нема да биде последна сезона. До подетални информации, погледнете го трејлерот за возбудливата нова сезона.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.