Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Оваа сабота Скопје кафе е посветено на понежниот пол: Мартини за само 99 денари

Промо

Оваа сабота Скопје кафе е посветено на понежниот пол: Мартини за само 99 денари

Skopje Cafe оваа сабота (7 март) ќе биде целосно декорирано, во романтична атмосфера и исполнето со детали кои не би ги откривале сега, а се во знак на понежниот пол.

Забавата ја посветуваме на најубавите наши скопски девојки, кои се секогаш ЗГОДНИ и убави :)

Музика – Back2back – Dj Babura Junior & Master M

[adinserter block=”3″]

Во ритамот на латино и хаус хитовите ќе играме цела вечер, а како што и доликува за најразирганите девојки ќе следуваат многу изненадувања, гратис коктели и..

За сите девојки до 22:30: СИТЕ КОКТЕЛИ 99мкд.

ЦЕЛА ВЕЧЕР: МАРТИНИ – 99мкд.

За резервации и повеќе информации https://www.facebook.com/events/1544323739188704/

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.