Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Победникот на Евровизија позираше потполно гол

Сцена

Победникот на Евровизија позираше потполно гол

Победникот на Евровизија позираше потполно гол

Дамиано Давид, фронтменот на италијанската група „Måneskin“ која победи на Евровизија, со својот ексцентричен изглед, го привлече вниманието на целиот свет.

Контроверзниот италијански пејач oбјави фотографија на својот профил на Инстаграм каде е целосно гол, криејќи ги интимните делови со кошаркарска топка.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

– Топката е живот – напиша тој под фотографијата.

Фотографијата за кратко време собра повеќе од 1,5 милиони „лајкови“ и низа коментари.

Како фротнменот така и останатите членови на групата често објавуваат експлицитни фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

За потсетување, по иницијатива на млади „тиктокери“ од Србија, заменик-градоначалникот на Белград најави нивен концерт на Белградскиот саем.

 

 

 

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.