fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОБРЗАЈТЕ: Цената на влезниците за „Скрим-фестивал“ се само 400 денари

МК Сцена

ПОБРЗАЈТЕ: Цената на влезниците за „Скрим-фестивал“ се само 400 денари

Цената на влезниците за фестивалот „Скрим“ кој ќе се одржи на 19. овој месец ќе се продаваат по промотивна цена.

Влезниците до 17. ноевмри ќе се продаваат по цена од 400 денари. За тоа побрзајте и купете преку „купикартизасе“ и кликнете на овој ЛИНК. (https://www.kupikartizase.com/)

На 19. ќе има одлична забава, бидејќи навистина е реткост на едно место да се видат и слушнат легендарните „Црвена Јабука“, „Ван Гог“ и „Рибља Чорба“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.