fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОДАРОК ЗА ФАНОВИТЕ: Калвин Харис повторно се соблече! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Сцена

ПОДАРОК ЗА ФАНОВИТЕ: Калвин Харис повторно се соблече! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ниту прв, ниту последен пат, што би се рекло, но сепак му благодариме!

Калвин Харис не е срамежлив кога е во прашање покажување на своето (совршено) тело, а и како би бил, кога е заштитно лице на брендот за долна облека Армани.

Познатиот диџеј синоќа, на големо задоволство на бројните фанови, на Инстаграм објави гола фотка на која стои покрај неговиот менаџер Марк Гилспиа. На фотографија, Калвин напиша – „Среќен роденден на мојот менаџер @gillespiemark, те сакам!“.

Не знаеме колку оваа честитка има смисла за Марк, но знаеме дека за сите нас е совршен подарок. Сепак е тоа Калвин Харис. Во боксерици.

Во продолжение погледнете ја фотографијата.

Happy birthday to my manager @gillespiemark I love u

A photo posted by Calvin Harris (@calvinharris) on

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.