fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ова е најплатениот модел во Македонија (ФОТО)

Маркетинг
промо

МК Сцена

Ова е најплатениот модел во Македонија (ФОТО)

Русокосиот Спасе Кликовац моментно е најбараниот и најплатениот модел во Македонија.

Некогашниот кик-боксер, сега веќе успешен модел, досега сними четири модни едиторијали за македонски брендови и еден за турскиот бренд „Сарар“.

Спаски, како што го нарекуваат најблиските, летово беше главна улога во два спота. Еден на поп пејачката Лена, а другиот на младата поп ѕвезда Мартинијан Кириловски.

14218440_539743459569104_1486330877_n 14182676_539743592902424_1569805766_n 14193631_539743642902419_1046756585_n 14193672_539743509569099_811293339_n 14172074_539743569569093_1556799178_n
<
>

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.