fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОПУЛАРНО.МК ВЕ НОСИ НА ТЕАТАР: Доделуваме две гратис влезници за претставата претставата „СТОЛОВИ“

МК Сцена

ПОПУЛАРНО.МК ВЕ НОСИ НА ТЕАТАР: Доделуваме две гратис влезници за претставата претставата „СТОЛОВИ“

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Столбови“ денеска (26.11) со почеток во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected], најдоцна до 13 часот.

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк во 14 часот –www.facebook.com/popularnomkd

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.