fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

МК Сцена

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

Популарно.мк ве носи во театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Свадбата на Фигаро” утре (17.12) со почеток во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме, контакт телефон и линк од вашиот фејсбук профил* на меилот [email protected], најдоцна до утре, 12 часот.

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк –www.facebook.com/popularnomkd

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.