fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме две влезници за „Животот на Молиер“

МК Сцена

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме две влезници за „Животот на Молиер“

Доделуваме две гратис влезници за претставата „Животот на Молиер“ што ќе се одигра на 2 ноември (среда), во 20 часот, во Македонскиот народен театар.

За да се пријавите во наградата игра пополнете го формуларот и споделете ја оваа објава на вашиот фејсбук профил.

Среќните добитници ќе ги објавиме во среда, во 12 часот на нашата фејсбук страница.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.