Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Предновогодишно загревање со Анабела во „Дежаву“

МК Сцена

Предновогодишно загревање со Анабела во „Дежаву“

По неверојатно добрата забава со српската ѕвезда Сека Алексиќ, која направи невидено шоу на автерворкот во „Дежаву“, на само два дена пред Новата година, во петок ќе пее Анабела.

Забавата ќе стартува во 18 часот, а улогата на Анабела е да ја подигне новогодишната еуфорија.

Во „Дежаву“ в недела за новогодишната ноќ ќе настапат Бланка во живо и диџеј Здравко. Новогодишната забава ќе старува со денска свирка и ќе трае се до раните утрински часови.

Резервациите за српската ѕвезда Анабела веќе се во тек – 076-304-009, 078-242-536.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.