fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРИЛЕП ГО НАЈАВУВА 14. ПИВОФЕСТ: Програмата ќе биде откриена наскоро

МК Сцена

ПРИЛЕП ГО НАЈАВУВА 14. ПИВОФЕСТ: Програмата ќе биде откриена наскоро

Од 14 до 17 јули ќе се одржи овогодинешниот фестивал на пивото „Пивофест 2016“.

И за овој 14. по ред „Пивофест“, Прилеп ве кани на добра забава, музика и скара.

Програма на изведувачи ќе биде објавена – НАСКОРО!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.