fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

АВАЛОН ИНФОРМИРА: Распродадени се партер влезниците за концертот на Енрике Инглесиас

МК Сцена

АВАЛОН ИНФОРМИРА: Распродадени се партер влезниците за концертот на Енрике Инглесиас

Комплетно се распродадени партер влезниците за концертот на Enrique Iglesias во Скопје уште минатата недела, информира Авалон продукција.

Во продажба остануваат само билетите за трибините. Сите они кои сакаат да присуствуваат на првиот концерт на изведувач од А листата во историја на Македонија, а се` уште немаат билет, нека побрзаат.

Многу е веројатно дека целиот преостанат капацитет ќе биде распродаден до понеделник, 13-ти јуни, една недела пред неговиот концерт во Скопје.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.