fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРОБА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА: Погледнете како ќе изгледа настапот на Јана на Евровизија (ВИДЕО)

Маркетинг

МК Сцена

ПРОБА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА: Погледнете како ќе изгледа настапот на Јана на Евровизија (ВИДЕО)

Македонската претставничка на изборот на песна за Евровизија во Киев, Јана Бурческа, денеска ја имаше својата прва проба на големата сцена.

Таа пред голем број на новинари и евровизиски фанови ја претстави кореографијата и сценографијата за настапот на „Dance Alone“.

Освен тоа, Јана доби голем број на пофалби за одличниот изглед и прекрасниот глас кој звучел исто како во снимената верзија.

Во продолжение погледнете исечок од пробата:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.