Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Наташа Беквалац ја стартува летната концертна сезона во Скопје

Промо

Наташа Беквалац ја стартува летната концертна сезона во Скопје

Наташа Беквалац ја стартува летната концертна сезона во Скопје

Поволната епидемиолошка состојба со коронавирусот во нашата земја ни донесе нов почеток на летната концертна сезона!

Прва мразот ќе го скрши Наташа Беквалац, на концерт под отворено небо пред А1 арената, оваа сабота на 26 јуни, со почеток во 21 часот.

Со нејзините добро познати хитови и сценски перформанс ветува неверојатна атмосфера која долго ќе се памети.

Концертот ќе започне во 21 часот, а картите кои се во строго лимитиран број, може да се купат онлајн на www.karti.com.mk или во Југотон и цвеќара “Розе” – Веро 2.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.