Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Промоција на спот за ремиксот на „Lion’s Den“ на Кирил Џајковски

МК Сцена

Промоција на спот за ремиксот на „Lion’s Den“ на Кирил Џајковски

Промоција на спот за ремиксот на LION’S DEN на Кирил Џајковски ќе се одржи вечер во 22:00 часот во АТК премиум клуб во Скопје.

Музичкиот спот е снимен од Eurotrvsh во партнерство со Reborn/ReProduction, под водство на режисерот Димитар Попов.

На промоцијата на спотот ќе присуствува креативниот тим на Eurotrvsh.

Видеото премиерно ќе биде пуштено во етер во текот на неделата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.