fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРВА ОД ОВАА СЕЗОНА: Погледнете како помина афтерворк журката во Дежаву (ФОТОГАЛЕРИЈА)

МК Сцена

ПРВА ОД ОВАА СЕЗОНА: Погледнете како помина афтерворк журката во Дежаву (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Изминатиот петок центарот на забавата се пресели во познатото скопско кафуле „Дежаву“ каде и официјално стартуваше новата сезона на атрактивните и надалеку познати петочки афтерворк забави.

Се бараше место повеќе за настапот на познатите „Тропико бенд“ кои успеаа да направат одлична забава и уште еднаш да го потврдат рејтингот кој го носи ова кафуле.

Инаку, на забавата присуствуваа и многу познати личности од македонската естрада, како и гости од соседните земји.

Во продолжение погледнете ги фотографиите:

14600504_556397471237036_309526307_o 14646636_556396597903790_832015979_o 14600715_556394367904013_1589991024_o 14625601_556394281237355_194856264_o
<
>
ФОТО: Султан

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.