fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сѐ уште не знаете каде за Нова година?

Маркетинг

МК Сцена

Сѐ уште не знаете каде за Нова година?

Сѐ уште не сте се одлучиле каде ќе ја поминете Новогодишната вечер? 

Скопје изобилува со понуди, а ние ви ги препорачуваме едни од најдобрите.

Прославете ја Новата 2017 година во еден од најлуксузните ресторан во Скопје – Ресторан,,ЕКСКЛУЗИВ”.

Наздравете со добро вино на богата трпеза, запејте на наша песна и заиграјте. Ресторанот нуди богато мени со квалитетна храна, неограничен пијалок, одлична услуга, удобност и прекрасната атмосфера. За музиката и музичкиот репертоар задолжени се момците од Амајлија бенд.

Картите се пуштени во предподажба по цена од 1699ден. Искористете го промотивниот период до 23-ти декември и добијте 15% попуст на менито за дочек на Стара Нова година!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.