fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СЕКСИ ДУРИ И КОГА ВЕЖБА: Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

Маркетинг

МК Сцена

СЕКСИ ДУРИ И КОГА ВЕЖБА: Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

Кога велат дека популарната Елена Ристеска е една од најзгодните пејачки на нашата естрада, очигледно не грешат.

Доказ за тоа се и овие најнови фотографии која Ристеска ги направи со младиот и талентиран фотограф Стефан Николовски.

– Ова е само мал дел од тоа што го сработивме со мојот фотограф. Допрва ќе ги видите и останатите фотографии за кои верувам дека ќе бидат уште подобри – изјави накусо Ристеска.

Инаку овие фотографии се направени за еден познат бренд на спортска опрема, а како што може и сами да забележите, Елена изгледа и повеќе од секси.

DSC_6468 DSC_6467 DSC_6469 DSC_6466
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.