Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Без бурма и со непознат маж: Бритни Спирс предизвикува шпекулации за нејзиниот брак

Шоубиз

Без бурма и со непознат маж: Бритни Спирс предизвикува шпекулации за нејзиниот брак

Пејачката Бритни Спирс вчера беше забележана со непознат маж во Порторико, што предизвика гласини дека нејзиниот брак со Сем Асгари е во криза.

Според извор ексклузивно за „Page Six“, споменатиот човек е член на безбедносниот персонал на поп-ѕвездата. Носејќи црн фустан, Спирс и непознатиот маж се шетаат низ Порторико, а очевидец кој ги забележал изјави за „Page Six“ дека мажот зборувал на шпански.

Важно е да се напомене дека само неколку дена порано, Бритни беше видена без бурмата, што допринесе за ширење на гласините дека нејзиниот брак е во криза. Сепак, ниту Бритни ниту нејзиниот сопруг јавно не коментираа на овој настан.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.