Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фановите на Кајли Џенер се сомневаат дека таа е повторно бременa

Шоубиз

Фановите на Кајли Џенер се сомневаат дека таа е повторно бременa

Фановите на Кајли Џенер се сомневаат дека таа е повторно бременa

Ријалити sвездата и бизнисменка Кајли Џенер успешно ја криеше првата бременост од јавноста и медиумите до самото породување, а нејзините обожаватели мислат дека таа повторно се обидува го направи тоа.

Обожавателите на кланот Кардашијан истражувале и дошле до заклучок дека за роденденот таа објавила стари фотографии, бидејќи воочиле дека има различен маникир на неколку фотографии.

Една ТикТокерка снимила видео во кое објаснува зошто е сигурна дека Џенер ја крие бременоста. Имено, на една од фотографиите Кајли има зелени врвови на ноктите, а на оние каде што се гледа целата нејзина фигура, тие не изгледаат така.

Исто така на фановите ширум светот им е сомнително тоа што никој што наводно присуствувал на нејзината роденденска забава не споделил фотографија или видео од прославата, ниту семејството на Кајли, ниту пријателите.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.