Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фановите загрижени за формата на фудбалската ѕвезда Нејмар

Шоубиз

Фановите загрижени за формата на фудбалската ѕвезда Нејмар

Фановите загрижени за формата на фудбалската ѕвезда Нејмар

Бразилскиот фудбалер Нејмар (29) ги минува летните денови во популарната шпанска Ибица и она што го забележаа сите е неговиот нов изглед.

Најскапиот играч во историјата на фудбалот, Нејмар на најдобар начин го користи продолжениот одмор по настапот на Копа Америка.

Нејмар се опушти повеќе отколку што треба за време на летната пауза. Навивачите на ПСЖ со замерки за напаѓачот откако се појавија фотографии на кои се гледа „формата“ во која е Бразилецот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

На Инстаграм, фудбалерот го покрива стомакот со маичка или едноставно стои зад пријател додека го фотографираат.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.