Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејт Мидлтон го украде вниманието на премиерата на „Top Gun: Maverick“

Шоубиз

Кејт Мидлтон го украде вниманието на премиерата на „Top Gun: Maverick“

Во Лондон синоќа се одржа премиерата на долгоочекуваниот филм „Top Gun: Maverick“, а покрај актерската легенда Том Круз, на црвениот тепих се појавија и Кејт Мидлтон и принцот Вилијам.

Кралската двојка се прошета на црвениот тепих во Лондон во четвртокот вечерта во друштво на холивудски актер. Кејт блесна во црно-бел фустан на Roland Mouret кој ги откриваше нејзините раменици, а го искомбинира со чанта на Alexander McQueen од 2.300 долари и дијамантски обетки Robinson Pelham кои се продаваат за 10.500 фунти.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Вилијам носеше кадифено палто со која комбинираше мокасини од истиот материјал и на нив извезени минијатурни борбени авиони во склад со премиерата на филмот. Неговиот избор на обувки привлече големо внимание, но и неговата реакција на еден момент кое го привлече вниманието на сите присутни.

Имено, додека Кејт била расположена разговарајќи со Том, принцот бил во позадина. Круз потоа ги покажа џентлменските манири и ѝ подаде рака на војвотката од Кембриџ за да се искачи неколку скалила, додека принцот чекореше покрај неа.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Покрај нив на црвениот тепих беа и ѕвездите од „Top Gun“ Џенифер Конели, Џон Хам и Мајлс Телер кои беа во сенка на кралската двојка и холивудскиот актер. Инаку, Круз пред премиерата изјави дека му се восхитува на принцот и дека делат исти страсти.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.