Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ед Ширан доби уште една ќерка

Шоубиз

Ед Ширан доби уште една ќерка

Музичарот Ед Ширан (31) и сопругата Шери Сиборн добија уште едно дете, уште едно девојче. Среќната вест Ед ја сподели на својот Инстаграм профил, каде го следат повеќе од 38 милиони фанови.

– Сакам да ве известам дека имаме уште едно прекрасно девојче. И двајцата сме вљубени во неа и сме пресреќни што сега сме 4-члено семејство– напиша музичарот под фотографија од бебешки чорапчиња.

Ед и Шери се заедно од 2015 година, а се венчаа во 2019 година. Една година подоцна, во септември 2020 година, тие ја добија ќерката Лира Антарктика. Музичарот и тогаш на ист начин ја сподели среќната вест со своите обожаватели.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.