Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Коментари на социјалните мрежи по трејлерот на „Барби“: Рајан Гослинг е премногу стар и грд за улогата на Кен

Шоубиз

Коментари на социјалните мрежи по трејлерот на „Барби“: Рајан Гослинг е премногу стар и грд за улогата на Кен

Пристигна новиот трејлер за долгоочекуваниот филм „Барби“, но не сите се воодушевени од изгледот на Кен.

На социјалните мрежи, членовите на Ген Z го критикуваат изборот на Рајан Гослинг за улогата на Кен, обвинувајќи го дека е премногу стар и неговите брчки го уништуваат впечатокот во филмот.

Некои од коментарите беа дека Кен изгледа како 40-годишник во криза на средна возраст, додека други сметаа дека било подобро да го игра Хенри Кавил или Крис Еванс.

Иако некои застанаа во одбрана на Гослинг, критиките продолжуваат да се шират на социјалните мрежи. Токму поради тоа, мемеџиите одговараат на критиките и истакнуваат дека духот на Кен не зависи од возраста на актерот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.