Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Крај на романсата: Тејлор Свифт и Џо Алвин повеќе не се заедно

Шоубиз

Крај на романсата: Тејлор Свифт и Џо Алвин повеќе не се заедно

Тејлор Свифт и Џо Алвин повеќе не се во врска, откако раскинале пред неколку недели.

Според магазинот ЕТ, паузата била пријателска и без драма. Нивната врска траела шест години, а двојката ја држеше подалеку од очите на јавноста.

Таа и Алвин почнаа да се гледаат во 2016 година, откако раскина со актерот Том Хидлстон.

Иако актерот нагласи дека нивната приватност е многу важна и дека успеваат да ја задржат подалеку од очите на јавноста, фановите навистина се зaгрижени за нејзиното срце и чекаат да видат дали ќе го стави во нејзините песни.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.