Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мадона емотивно напиша „Те сакам, тато“

Шоубиз

Мадона емотивно напиша „Те сакам, тато“

Светската музичка икона, Мадона, ги изненади своите обожаватели на Инстаграм со секогаш блиската врска со својот татко, Силви. Пејачката објави фотографија на која заедно со нејзиниот 92-годишен татко позираат гушнати.

Сликата беше придружена со топла порака во која Мадона ги искажа своите чувства кон таткото, пишувајќи: “Те сакам, тато”. Овој момент на вистинска љубов и блискост го привлече вниманието на Инстаграм заедницата, па така сликата брзо се прошири и доби бројни коментари со пофалби и добри желби кон фамилијата на Мадона.

Ова не е прв пат светската ѕвезда јавно да ја изрази својата љубов кон својот татко. Таа и во јуни минатата година сподели селфи на Инстаграм од нејзиниот татко во неговите млади години одбележувајќи го Денот на татковците.

Мадона несомнено ги воодушеви своите обожаватели со овие лични и интимни моменти, споделувајќи го својот свет со фановите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.