Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НЕОЧЕКУВАН ПАР: Анџелина Џоли и пејачот The Weeknd фотографирани на вечера

Шоубиз

НЕОЧЕКУВАН ПАР: Анџелина Џоли и пејачот The Weeknd фотографирани на вечера

НЕОЧЕКУВАН ПАР: Анџелина Џоли и пејачот The Weeknd фотографирани на вечера

Никој не би помислил дека ќе ги види заедно.

Анџелина Џоли (46) и пејачот The Weeknd (31) се фотографирани како излегуваат одделно од познат италијански ресторан во Лос Анџелес. Тие заедно вечерале со часови, а сите се прашуваат за причината за оваа средба.

Иако не е невозможно да биле на романтичен состанок, бидејќи и двајцата се моментално слободни, се чини дека сепак се работело за бизнис средба.

Извор за медиумите открил дека The Weeknd е фокусиран да се докаже и во филмската индустрија. Тој ќе ја има својата прва улога во серија на HBO Мax „The Idol“. Тој исто така е дел од креаторскиот тим на серијата и е еден од продуцентите.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.