Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Амберд Херд стана мајка – нејзиното бебе е родено од сурогат мајка

Шоубиз

Амберд Херд стана мајка – нејзиното бебе е родено од сурогат мајка

Амберд Херд стана мајка – нејзиното бебе е родено од сурогат мајка

Поранешната сопруга на холивудскиот актер Џони Деп, актерката Амбер Херд сподели радосна вест со своите фанови преку инстаграм профилот.

– „Одлучив да имам дете пред четири години. Сакав да го сторам тоа под свои услови. Таа е почеток на остатокот од мојот живот”, напиша Амбер, откривајќи дека својата ќерка ја нарекла Оонаг Пејџ.

Како што пренесуваат американските медиуми, нејзиното бебе е родено од сурогат мајка, откако актерката дознала дека не може да биде мајка.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.