Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Нетфликс“ го најави документарецот за Бритни Спирс (ВИДЕО)

Шоубиз

„Нетфликс“ го најави документарецот за Бритни Спирс (ВИДЕО)

„Нетфликс“ го најави документарецот за Бритни Спирс (ВИДЕО)

Документарниот филм за Бритни Спирс ќе ја има својата премиера на „Нетфликс“ на 28. септември.

– Нема повеќе тајни, нема повеќе тишина – стои во описот на трејлерот за документарецот Britney vs. Spears („Бритни против Спирс“).

Претходно „Нетфликс“ исто така објави и кратко видео за најава на документарецот, видеото трае 18 секунди и всушност гласовна порака која пејачката му ја оставила на својот адвокат во 2009 година.

-Здраво, моето име е Бритни Спирс. Неодамна се јавив и повторно ѕвонам за да бидам сигурна дека сте во тек со процесот на елеминација на старателството… – се слуша во говорната порака.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.