Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нова љубовна врска?! Анџелина Џоли повторно на вечера со The Weeknd

Шоубиз

Нова љубовна врска?! Анџелина Џоли повторно на вечера со The Weeknd

Нова љубовна врска?! Анџелина Џоли повторно на вечера со The Weeknd

Двајцата покренаа „лавина“ гласини уште во јуни кога беа снимени како излегуваат од истиот ресторан во Санта Моника, но тогаш заминаа дома одвоено.

Гласините од пред неколку месеци стануваат се погласни. Анџелина Џоли (46) и канадскиот пејач The Weeknd (31) повторно се фотографирани како излегуваат заедно од ресторан.

Според изворите, актерката и пејачот пристигнале во италијанскиот ресторан во Санта Моника во различно време, уживале неколку часа заедно, и потоа заедно го напуштиле ресторанот и со неговиот автомобил се упатиле во неговата вила во Бел Eр.

И двајцата биле облечени во црни модни комбинации.

Парот првпат беше забележан заедно кон крајот на јуни, и тоа пред истиот ресторан. Неколку денови подоцна, тие повторно беа заедно, овојпат на приватен концерт во Лос Анџелес.

 

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.