Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

“Ова е нивната најлоша фотографија“: Хари и Меган на насловната на магазинот „Time“

Шоубиз

“Ова е нивната најлоша фотографија“: Хари и Меган на насловната на магазинот „Time“

“Ова е нивната најлоша фотографија“: Хари и Меган на насловната на магазинот „Time“

Принцот Хари (37) и неговата сопруга Меган Маркл се појавија на насловната страница на американскиот магазин „Time“ како едни од 100-те највлијателни луѓе во 2021. година.

Војводата и војвотката од Сасекс на фотографиите се со сериозен израз на лицата додека позади нив се наоѓаат дрва.

Оваа насловна привлече многубројни коментари од читателите.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

– Ова е сигурно грешка во уредувањето; Ужасно уредено и фотошопирано; Новото на овој магазин падна; Ова е нивна најлоша фотографија; Ова мора да е шега… – се само дел од коментарите што се наоѓаат под фотографијата на Инстаграм.

Всушност, авторот Хосе Андрес напишал есеј за славниот пар. Помеѓу останатото, тој издвоил како Меган и принцот Хари ризикуваат како би им помогнале на оние кое им е тоа потребно, посебно за проблемите со менталното здравје  и оние кои се погодени од природни катастрофи.

Ова е нивно прво официјално заедничко фотографирање за некој магазин.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.