Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познатата оскаровка Џенифер Лоренс го очекува своето прво дете

Шоубиз

Познатата оскаровка Џенифер Лоренс го очекува своето прво дете

Познатата оскаровка Џенифер Лоренс го очекува своето прво дете

Холивудската актерка Џенифер Лоренс е бремена, пренесува порталот „Page Six“.

Ова ќе биде прво дете за оскаровката и нејзиниот сопруг Кук Маруни (37). Веста ја потврди нејзината претставничка за американските медиуми.

Џенифер и Кук се венчале на приватна церемонија во октомври 2019 година по тригодишна врска. Свадбата се одржа во луксузна вила на Роуд Ајленд, а на нивната венчавка присуствуваа голем број sвезди од шоу-бизнисот, а најголемо внимание привлекоа Адел, Крис Џенер, Ема Стоун, како и Сиена Милер.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.