Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Правната битка продолжува: Одбиено барањето на Бред Пит за старателство

Шоубиз

Правната битка продолжува: Одбиено барањето на Бред Пит за старателство

Правната битка продолжува: Одбиено барањето на Бред Пит за старателство

Врховниот суд на Калифорнија го одби барањето на Бред Пит во неговата битка со неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли, за старателство над нивните деца.

Одлуката се однесува на нивните пет малолетни деца – Пакс (17), Захара (16), Шајло (15), и 13-годишните близнаци Вивиен и Нокс, најстариот син Мадокс веќе има 20 години и сам донесува одлуки за поминатото време со своите родители.

Анџелина перидов е на промотивна турнеја за нејзниот нов филм „Eternals“ и на црвениот тепих се појавува заедно со своите деца. Нејзините ќерки го привлекуваат вниманието на јавноста со тоа што носат стари креации кои некогаш Анџелина ги носела на црвениот тепих.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.