Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ријана откри дека е повторно бремена на настапот на Супер Боул

Шоубиз

Ријана откри дека е повторно бремена на настапот на Супер Боул

Ријана го чека своето второ дете, потврди нејзиниот претставник за Холивуд Репортер.

Среќната вест доаѓа откако 34-годишната пејачка предизвика гласини за бременост за време на нејзиниот настап на полувремето во Супер Боул, облечена во целосна црвена комбинација.

Ова ќе биде второ дете за Ријана и нејзиното момче, раперот A$AP Rocky.

Парот, кој започна да се забавува кон крајот на 2020 година, веќе има 9-месечен син, чие име сè уште не го открија.

Деветкратната добитничка на Греми се врати на сцената во неделата на Супер Боул по долгогодишна пауза од музиката.

Нејзиниот легендарен настап на овогодинешниот Супербол може да го погледнете тука.

Нејзин најголем обожавател и поддржувач беше A$AP Rocky, кој може да се забележи како гордо и со насмевка го следи настапот.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.