Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Шок на промоцијата на новиот албум на Канје: Најпрво се запали на сцената, а потоа се појави и Ким во венчаница

Шоубиз

Шок на промоцијата на новиот албум на Канје: Најпрво се запали на сцената, а потоа се појави и Ким во венчаница

Шок на промоцијата на новиот албум на Канје: Најпрво се запали на сцената, а потоа се појави и Ким во венчаница

Во склоп на промоцијата на престојниот албум, Канје Вест организираше забави и концерти на стадиони. На последниот таков настан, раперот ја шокираше публиката кога се запали на сцената, а исто така му се придружи и поранешната сопруга.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

За време на последната песна на концертот „No Child Left Behind“, на Канје на сцената му се придружи Ким Кардашијан. Таа беше облечена во бела „Balenciaga“ венчаница, со вел преку лицето. Кога стигнала до него светлата се исклучиле.

Ким Кардашијан и Канје Вест повторно ги разгорија гласините дека ќе ѝдадат нова шанса на врската.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Раперот и ријалити ѕвездата беа во брак 6 години и се родители на 4 деца. Бракоразводната парница ја покренаа во февруари оваа година, но тие останаа во добри односи, заедно ги растат децата и се поддржуваат меѓусебно.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.