Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Скоро две децении од првата свршувачка: Бен Афлек повторно ја запроси Џеј Ло

Шоубиз

Скоро две децении од првата свршувачка: Бен Афлек повторно ја запроси Џеј Ло

Ќе се венчаат Џенифер Лопез и Бен Афлек!

Лопез ја сподели веста со светот со ексклузивен видео клип објавен во на нејзината веб страна. На видеото се гледа како Лопез со солзи во очите го покажува својот нов веренички прстен – бледо зелен дијамант со смарагд. Суперѕвездата сподели тизер од клипот на нејзините страници на социјалните мрежи каде напиша: „Голема објава!!!! Фановите набрзо почнаа да испраќаат пораки со честитки до парот на Твитер и Инстаграм по големото откритие.

Парот минатата година ја обнови романсата, а сега се вери, потврди за People извор близок до дуото. Џеј Ло ја сподели веста на нејзината страница JLo само неколку дена откако излегоа фотографии од неа со вереничкиот прстен на раката.

Дуото беше свршено пред 18 години, но поради голем притисок од јавноста ја прекинаа врската.

– Сега сме постари, попаметни, имаме повеќе искуство, сме на различни позиции во животот, а имаме и деца па мораме да бидеме многу свесни за овие работи – изјави Џеј Ло. Со поранешниот сопруг Марко Ентони (53), таа ги има 14-годишните близнаци Ема и Макс, а Бен со поранешната сопруга Џенифер Гарнер (49) има три деца: Вајолет (16), Серафина (13) и Семјуел (10). .

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.