Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Викторија му приреди изненадување на Дејвид за денот на татковците (ФОТО)

фото: инстаграм

Шоубиз

Викторија му приреди изненадување на Дејвид за денот на татковците (ФОТО)

Викторија Бекам го изненади својот сопруг Дејвид со негови фигури од балони од секој фудбалски тим за кој настапувал.

Викторија на објавата на Инстаграм ги означила сите тимови за кои играл Дејвид- од Милан до Лос Анџелес Галакси, репрезентацијата на Англија, Манчестер Јунајтед, ПСЖ и Реал Мадрид.

Не се сомневаме дека оваа декорација го импресионирала Дејвид кој денес доби честитки од сите 4 деца.

Викторија исто така објави како најмалата Харпер готви за Дејвид, а и гордиот татко се пофали со делата на својата единствена ќерка.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.